Twój koszyk

Dostawa

Opakowanie

W naszym sklepie mieszanki są pakowane standardowo po 10g lub 100g. Jeżeli istnieje potrzeba indywidualnego opakowania, prosimy o kontakt poprzez formularz lub e-mail.

Przesyłka

Przesyłki krajowe dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS i paczkomatów InPost. Przesyłki zagraniczne do wybranych krajów UE realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Zamówienia wysyłamy od poniedziałku do piątku z wykluczeniem świąt i dni wolnych od pracy. Zawartość przesyłki należy sprawdzić w obecności kuriera. Jeśli przesyłka została zniszczona w transporcie albo jest niekompletna należy spisać protokół reklamacji z kurierem i przekazać nam informację przez Kontakt.

Koszty dostawy krajowej:

Kurier GLS – 16,99 zł
Paczkomat InPost – 11,99 zł 

Zamówienia o wartości powyżej 300 zł, które są opłacone z góry, dostarczamy bezpłatnie.

Koszty dostawy zagranicznej już od 23,82 zł (szczegółowa cena jest podawana na etapie składania zamówienia)

Płatności

Płatność przelewem
Płatności należy dokonać w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia. 
odbiorca: grupa KMK sp. z o. o.
Numer konta: 61 1020 2401 0000 0502 0604 0572 (PKO BP S.A.)
Tytuł przelewu: numer zamówienia


Dotpay

Przy dokonywaniu płatności upewnij się, że adres w przeglądarce to https://ssl.dotpay.pl i czy widoczny jest symbol zielonej kłódki przed paskiem adresu oraz są umieszczone certyfikaty rozszerzonej walidacji (Extended Validation, EV).

Do potwierdzania transakcji bankowych służą kody jednorazowe. Jeśli dostarczane są na Twoje urządzenie mobilne, zawsze sprawdzaj czy kwota w przesłanej wiadomości SMS jest prawidłowa.


Dotpay platnosci